O nás

Rockwell Studios se zaměřují na filmové, televizní a fotografické profesionály, kteří potřebují k realizaci svých vizí a představ studia a služby v odpovídající kvalitě. Jsou vybavena zázemím pro produkci, klienty, make-up a kostýmy.
V neposlední řadě i filmovými světly, včetně služeb jednoho z nejzkušenějších českých hlavních osvětlovačů.
Nacházejí se nedaleko od centra, disponují velkým parkovištěm a pohodlným přístupem do studia pro osobní či nákladní auta.

SLUŽBY

STUDIO 1

Celková rozloha 754m2
Rozloha studia 648m2 (36m x 18m).
Výška od 5,5m do 7,5m.

Prostory pro Make-up, kostymérnu, klienty, produkci či střižnu.
Koupelna se sprchou, pračkou a sušičkou.
Green screen 230m2
Šířka 11,5m x hloubka 10m x výška 4,75m; "L" profil. Maximální odstup kamery 32m. Dostatek parkovacích míst pro celý štáb.

Ověřit dostupnost!
více info

STUDIO 2

Celková rozloha 146m2
Rozloha studia 81m2 (9m x 9m)
Výška od 5,5m do 7,5m.
Vhodné pro produktovou tvorbu.

Prostory pro maskérnu, kostymérnu, produkci, klienty a foodstylistu.

White screen 120m2
Šířka 9m x výška 4,5m x hloubka 4,5m.
Elektricky ovládaná lávka pro pohodlnou instalaci světel.

Ověřit dostupnost!
více info

STUDIA MILÍN

Čtyři studia o celkové rozloze 4700m2 nedaleko Prahy.
Rozloha jednotlivých studií 812m2
(29m x 28m).
Výška stropu 7,5m.
Ve všech studiích lze natáčet zvukově a používat SFX.

Zázemí pro produkci, art department, rekvizity a stavbu. Dostatečný elektrický příkon, parkování pro celý štáb, karavany i catering.

Ověřit dostupnost!
více info

SVĚTLA

Pronájem profesionální osvětlovací techniky, na projekty realizované nejen v Rockwell Studios, ale i jiných interiérech a exteriérech.
Náš gaffer, jeden z nejzkušenějších v ČR, je Vám k dispozici.

Tip: Použitím místní osvětlovací techniky při natáčení v našich studiích, ušetříte finanční prostředky z celkového rozpočtu připravovaného projektu. Zeptejte se jak!

více info

FOTOGRAFIE

Chcete produktovou, portrétní či rodinnou fotografii?
Ať už jsou Vaše požadavky jakkékoliv, zajistíme Vám fotografa, který převede Vaše vize a představy v realitu včetně post-produkce.

Již fotografa máte?
Jsme připraveni Vám pomoci i s dalším zkušeným personálem jako stylistka nebo make-up.

více info

VÝPRAVA

Pokud hledáte kvalitu nejen v návrzích, ale i ve výrobě, kontaktujte nás a společně najdeme nejlepší řešení Vašich potřeb.

Architekt a výtvarník, se třemi nominacemi na Českého lva, osobně dohlédne na výrobu scény dle vlastních výtvarných návrhů.

V areálu je Vám k dispozici i vybavená dílna.

MAKE UP

Naše maskérka s mnohaletými zkušenostmi na poli fotografie, reklamy, filmu atd., je limitována pouze Vaší představou a fantazií.

V případě potřeby jsme schopni zajistit kostýmního výtvarníka či stylistu, kteří Vám pomohou s realizací kostýmů.

Zašlete požadavek!

KAMEROVÁ TECHNIKA

Rockwell Studios, jsou partnery půjčovny kamerové techniky Flamesite, která Vám dodá profesionální vybavení pro natáčení a fotografování.

Pokud připravujete natáčení v Rockwell Studios, můžete těžit z naší společné nabídky 20% slevy na veškeré vybavení půjčené od Flamesite. Řekněte více!

více info

FAKTA

0
STUDIÍ
0
BÍLÉ POZADÍ m2
0
ZELENÉ POZADÍ m2
0
CELKOVÁ ROZLOHA m2

50% SLEVA!

Na červen 2018 jsme pro Vás připravili 50% slevu na naší osvětlovací techniku při pronájmu jednoho z ateliérů.
POPTAT TERMÍN!

KLIENTI

TEAM

David Semela

David Semela

Jednatel

Zakladatel Rockwell Service a Rockwell Studios. V posledních 16ti letech se pohybuje ve filmové branži na různých pozicích. Spolupracoval již s 90 produkcemi na více než 250 projektech. Věnoval se DJingu jako DJ Rockwell. V mládí prošel mnoha sporty, nejoblíbenějším se stal skateboarding.

více info

Ondřej Ureš

Ondřej Ureš

Spolumajitel

V Rockwell studios je od července 2015. Téměř 20 let zkušeností s komunikací se zákazníky a psaní textů hlavně pro webové prezentace. Vystudoval užitou fotografii a videotvorbu. V mládí se věnoval hudbě a psaní textů. Miluje filmy, hudbu, výborné jídlo a whisky z ostrova Islay.

více info

Andy Arnautov

Andy Arnautov

Gaffer

40 let zkušeností jak s českými tak zahraničními produkcemi. Z více než 120 projektů jen ty nejznámější jako Amadeus, Příběh rytíře, Hartova válka, XXX, Van Helsing, Růžový panter a mnoho dalších slavných českých snímků jako Čtyři vraždy stačí drahoušku či Noc na Karlštejně.

více info

Ondřej Dobiáš

Ondřej Dobiáš

Fotograf

Fotografuje od roku 1998 všechny druhy fotografie jako portréty, rodinná alba, reportáže, kalendáře, módu, umělecký akt a glamour. Miluje plavení se jachtou po moři, ska a punkovou hudbu a v neposlední řadě svou rodinu.

více info

Alan Homolka

Alan Homolka

Fotograf

Fotografování se věnuje přes 12 let, převážně portrétu, ale jako freelancer fotil také pro Reflex, Muži v česku a další magazíny. Prošel si fotoeditorstvím pro různé deníky, pracoval na filmových projektech jako asistent režie a produkce.

více info

Iva Mayerová

Iva Mayerová

Make- Up

Pracovala například pro nadaci Táni Kuchařové / Krása pomoci, videoklipu Báry Polákové / Nafrněná, reklamách pro Hervis sport, LU, Gervais, Chio chips atd., z filmových projektů Zloději zelených koní, Böhmen und Mähren a Urban Jungle.

více info

Jan Novotný

Jan Novotný

Architekt

15 let zkušeností se scénografií, filmovou výpravou, interiéry a výstavníctvím. Třikrát byl nominován na cenu Českého lva za filmy Poupata, Rozkoš a Kobry a užovky. Vystudoval UMPRUM obor sochařství a DAMU obor televizní a filmová architektura.

více info

PARTNEŘI